Oświetlenie wewnętrzne jest niezwykle ważnym elementem każdego domu. Ma wpływ na atmosferę i funkcjonalność pomieszczenia oraz na samopoczucie domowników. Z jednej strony lampy pełnią funkcję oświetlania a z drugiej stanowią piękną dekorację. Dlatego tak wiele uwagi oświetleniu poświęcają architekci wnętrz.RODZAJE OŚWIETLENIA WEWNĘTRZNEGO

Oświetlenie ogólne to zazwyczaj lampa sufitowa, która jest często usytuowana w centralnym punkcie pomieszczenia. Ma ona za zadanie oświetlić całe pomieszczenie.

Oświetlenie ogólne nie dociera często do każdego zakątka domu. Aby dobrze doświetlić poszczególne miejsca w domu np.: do czytania bądź też do pracy, należy stosować oświetlenie punktowe.

Niepowtarzalny nastrój w domu tworzy oświetlenie dekoracyjne, które czyni pomieszczenie bardziej przytulnym. Są to lampki stojące oraz wszelkiego rodzaju kinkiety.

Taśmami LED, można podkreślić przytulny charakter pomieszczeń, dodać nowoczesnego stylu wnętrzom. Taśmy LED to idealny sposób na oświetlenie podwieszanych sufitów, schodów, luster, obrazów, wnęk, a nawet wanny.

Warto łączyć ze sobą wszystkie rodzaje oświetlenia.


DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W OSCARLUX.PL?

• Pewni partnerzy.

• Terminowe dostawy.

• Wysoka jakość produktów.

• Profesjonalna obsługa klienta.