1.jpg

ZALETY OŚWIETLENIA LED

Oświetlenie LED jest największym osiągnięciem w dziedzinie oświetlenia od czasu odkrycia energii elektrycznej. Pozwala na eksploatację przez okres znacznie dłuższy niż pozwalają na to rozwiązania tradycyjne. Lampy LED kojarzą się z niewątpliwie ekologią i zdrowym trybem życia, ponieważ zużywają 80% mniej energii niż tradycyjne oświetlenie. Dlatego też powszechne staje się ich zastosowanie w coraz większej liczbie urządzeń codziennego użytku.

PRZEZNACZENIE OŚWIETLENIA LED

Oświetlenie LED wykorzystuje się w sypialni, salonie, kuchni, łazience a nawet na ogrodzie. Lampy LED są wykorzystywane jako lampy sufitowe, podłogowe, stołowe, biurkowe i kinkiety. Szeroka paleta ich kolorów i wzorów powoduje, że znajdują swoje miejsce w różnych przestrzeniach od nowoczesnych po tradycyjne.

2.jpg
3.jpg

TAŚMY LED

Dzięki taśmą LED można doświetlić miejsca trudno dostępne. Taśmy LED to idealny sposób na oświetlenie podwieszanych sufitów, schodów, luster, obrazów, wnęk a nawet wanny. Można nimi podkreślić przytulny charakter pomieszczeń, bądź stworzyć oświetlenie dla roboczych części domu.

POLECANE PRODUKTYOświetlenie LED zużywa o 80% mniej energii, niż tradycyjne oświetlenie.


Barwa światła zbliżona do światła dziennego.


Żarówki LED wykazują się znacznie większą żywotnością w porównaniu do zwykłych.

CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI

Katalog