Technologie i trendy
Aranżacje
Porady

Wpisy na naszym blogu

Przeczytaj przydatne wpisy o naszych produktach
Dobrze oświetlone miejsce do czytania

Dobrze oświetlone miejsce do czytania

2018-10-11

Zadbaj o to, by podczas czytania oczy się nie męczyły dlatego zapewnij odpowiednie oświetlenie. Idealne oświetlenie nie tylko odpowiednio doświetli kącik i zapewni komfort czytania, ale dodatkowo stworzy wspaniały nastrój i klimat.

Odpowiednie światło do relaksu

Odpowiednie światło do relaksu

2018-09-30

W dzisiejszych czasach w porównaniu do czasów historycznych niewątpliwie żyje się nam bardziej komfortowo. Jednakże w zamian za to, tempo życia znacznie wzrosło. Żyjemy w większym pędzie i w biegu nie zauważając, jak czas dzień po dniu przecieka nam między palcami. Marzymy o czasie dla siebie w przyjaznym nam otoczeniu sypialni, łazienki czy w salonie.

Oryginalna lampa GLASH Custom lights GH01

Oryginalna lampa GLASH Custom lights GH01

2018-09-15

Wam dzisiaj nową lampę stojącą w naszym sklepie – mianowicie lampę GLASH Custom lights GH01. GLASH Custom lights to nowa marka na polskim rynku. Produkty GLASH Custom lights są bardzo unikatowe. Cechuje je bardzo wysoka jakość wykonania. Każdy produkt marki jest limitowany, co sprawia, że jest niepowtarzalny i unikatowy.

5 interesujących lamp biurkowych

5 interesujących lamp biurkowych

2018-09-06

Lampy biurkowe są nieodzownym elementem każdej pracowni, gabinetu, jak i pokoju dziecięcego lub pokoju nastolatka. Bez lamp biurkowych trudno w ogóle myśleć o zapewnieniu podstawowego komfortu pracy. W szczególności kiedy nadchodzi jesień, dni stają się coraz krótsze, a za oknami coraz wcześniej robi się ciemno.

Lampka biurkowa

Lampka biurkowa

2018-08-16

Wakacje już praktycznie niedługo się kończą, to już jest ostatni moment, aby przygotować pokój dla ucznia. Warto skupić się przy tym nie tylko na zeszytach, książkach i przyborach szkolnych, ale również na odpowiednim biurku a przede wszystkim na odpowiednio doświetlonym miejscu do nauki i pisania

Jubileusz Oscar Technology

Jubileusz Oscar Technology

2018-08-02

Kochani Klienci z wielką dumą chcemy Was poinformować, że firma Oscar Technology działa na rynku już od 6 lat. Natomiast od 5 lat oświetlenie kupowane w sklepie oscarlux.pl zdobi Wasze wnętrza.

Remont łazienki – jak dobrać oświetlenie

Remont łazienki – jak dobrać oświetlenie

2018-07-19

Przed rozpoczęciem remontu łazienki powinniśmy dokładnie rozplanować urządzenie wnętrza meblami i armaturą sanitarną, ale również zaplanować oświetlenie łazienki. Kierując się tym aby było funkcjonalne i zarazem estetyczne.

Nordlux - styl i elegancja w jednym

Nordlux - styl i elegancja w jednym

2018-07-04

Oświetlenie Nordlux jest znane z bardzo atrakcyjnej ceny, a dodatkowo wyróżnia się bardzo wysoką jakością, którą widać w detalach. Oferta oświetlenia jest bardzo szeroka. Obejmuje lampy sufitowe, konkiety, lampy stojące, źródła światła oraz oświetlenie specjalistyczne.

Lampa Belly zdobyła nagrodę Red Dot Award 2018

Lampa Belly zdobyła nagrodę Red Dot Award 2018

2018-06-23

Lampa Belly Ø38, która możecie kupić w naszym sklepie, zdobyła nagrodę Red Dot Award 2018 w kategorii product design. Jest to bardzo prestiżowa nagroda i przyznawana jest od 1955 roku. Każdego roku zgłaszanych do konkursu jest 17000 projektów z około 60 krajów.

Lampy z czujnikiem ruchu

Lampy z czujnikiem ruchu

2018-06-13

Czujniki ruchu pozwalają automatycznie włączać oświetlenie w przypadku wykrycia ruchu. Dodatkowo często oświetlenie wyposażone jest w możliwość ustawiania, po jakim czasie światło się samo wyłączy. Opcje te sprawiają, że korzystanie z oświetlenia staje się wygodniejsze i tańsze.

Lampy Solarne

Lampy Solarne

2018-05-25

Oświetlenie solarne dzięki subtelnemu światłu romantycznie podkreśla elementy ogrodu. Jest montowane w pobliżu tarasu, przy wjeździe na posesje, przy ścieżkach ogrodowych, ale również przy pięknej roślinności. Czyli we wszystkich miejscach wymagających doświetlenia po zmierzchu.

Oświetlenie ścieżek

Oświetlenie ścieżek

2018-05-11

Nie tylko wiosną i latem oświetlenie ścieżek jest bardzo ważne, ale również zimą i jesienią. Wtedy skupiamy się zazwyczaj na oświetleniu wjazdu do garażu, a także oświetleniu wejścia do domu, tak abyśmy czuli się bezpiecznie, gdy szybko robi się ciemno. Gdy myślimy o oświetleniu ścieżek mamy do wyboru słupki świetlne, reflektory oraz punkty świetlne.