Oryginalna lampa GLASH Custom lights GH01

Oryginalna lampa GLASH Custom lights GH01

2018-09-15

Przedstawiamy Wam dzisiaj nową lampę stojącą w naszym sklepie – mianowicie lampę GLASH Custom lights GH01. GLASH Custom lights to nowa marka na polskim rynku. Produkty GLASH Custom lights są bardzo unikatowe. Cechuje je bardzo wysoka jakość wykonania. Każdy produkt marki jest limitowany, co sprawia, że jest niepowtarzalny i unikatowy.

Projektantem jest Pan Bartosz Dąbrowski inżynier i designer, który prywatnie jest pasjonatem mechaniki i budowy maszyn oraz architektury wnętrz. Ciekawostką jest to, że na zlecenie brytyjskiego producenta, projektuje zaawansowany technicznie sprzęt filmowy. Sprzęt ten jest wykorzystywany do realizacji skomplikowanych planów zdjęciowych na całym świecie.

Swoim stylem lampa nawiązuje do najpiękniejszych lamp oświetleniowych minionych dziesięcioleci. W lampie zostało zastosowane ciepłe źródło światła, wzbogacone o rozwiązania sterowania oświetleniem scenicznym oraz została zastosowana technologia LED. Wykorzystane rozwiązania stanowią doskonałe połączenie tradycyjnego desingu oraz nowoczesności. Można się w stylistyce lampy doszukać inspiracji amerykańskim i europejskim wzornictwem przemysłowym z lat 40 i 50-tych. Cechą takiego wzornictwa jest oszczędna i prosta forma, która jest pozbawiona zbędnych ozdobników.

Lampa składa się z dwóch części z głowy oraz ze statywu.

Lampa pięknie wygląda w restauracjach oraz w pomieszczeniach loft znajdujących się zazwyczaj w budynkach pofabrycznych. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć lampy oraz statywu. Zapraszamy do oglądania.

...

...