Bezpieczne zakupy

Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom bezpieczeństwa i wygody przeprowadzania transakcji. Dlatego robimy wszystko, żeby zakupy w oscarlux.pl były przyjemnością, a nie powodem zmartwień i obaw. 

Szyfrowanie SSL na najwyższym poziomie

Na wszystkich naszych stronach stosujemy najwyższy stopień zabezpieczeń używając 256-bitowego szyfrowania SSL. Jednostka certyfikującą, która wystawiła certyfikat dla domeny oscarlux.pl jest Let’s Encrypt Authority. Certyfikat SSL umożliwia szyfrowanie komunikacji pomiędzy przeglądarka a serwerem, co zmniejsza ryzyko przechwycenia poufnych danych wprowadzanych do formularzy, takich jak: dane osobowe, loginy, hasła itd.
Zielona kłódka na pasku adresu oznacza, że strona www jest zabezpieczona i uwierzytelniona przez odpowiedni urząd certyfikacji a firma Oscar Technology Domicela Kownacka ma wyłączne prawo do korzystania z domeny oscarlux.pl.

ssl.jpg

Kontakt z biurem obsługi

W lewym dolnym rogu każdej strony możecie Państwo znaleźć ikonkę operatora biura obsługi. 
W godzinach pracy biura (dni powszednie 10-18) możecie Państwo kliknąć postać i porozmawiać za pomocą czatu tekstowego z naszą obsługą.
Jest to najszybszy sposób kontaktu. Upraszcza to znacznie proces zakupowy i pozwala rozwiać wszelkie wątpliwości.

Sprawdzony i bezpieczny system płatności

W przypadku wybrania podczas zamówienia płatności za pomocą dotpay cały proces jest obsługiwany przez operatora - firmę Dotpay S.A. Nie uczestniczymy bezpośrednio w autoryzacji płatności ani nie przechowujemy żadnych danych z tym związanych (numery kont, numery kart kredytowych itp.)
Schemat_platnosci_sklepy.jpg

Przejrzysta i wiarygodna polityka prywatności

Jesteśmy świadomi, jak ważne dla Państwa jest poszanowanie ich prywatności. Informacje o wszelkich zbieranych danych przedstawiamy w Polityce Prywatności.
Nasza baza danych osobowych zgłoszona jest do GIODO i zabezpieczona zgodnie z obowiązującymi przepisami.