GLASH lampa GH01

GLGH01

GLASH Custom lights

02 kwiecień - 10 kwiecień


3 200,00

    wliczając VAT, darmowa wysyłka

B B

      

Więcej informacji

Lampa swoim stylem nawiązuje do najlepszych modeli lamp oświetleniowych minionych dziesięcioleci. Zastosowane żarowe, ciepłe źródło światła, wzbogacone o rozwiązania sterowania oświetleniem scenicznym i technologią LED, stanowi połączenie tradycyjnego designu z nowoczesnością.

W stylistyce lampy GLASH można doszukać się inspiracji zarówno europejskim, jak i amerykańskim wzornictwem przemysłowym lat 40 i 50-tych, które już wtedy aspirowało, by tworzyć produkty na miarę roku 2000. Wyróżnia je prosta i oszczędna forma, pozbawiona zbędnych ozdobników, której każdy element łączy w sobie przemyślaną wartość kompozycyjną z określoną funkcją praktyczną. Produkty wytwarzane w tych dekadach charakteryzują się także bardzo wysoką trwałością, którą trudno znaleźć w produktach wytwarzanych masowo w kolejnych dziesięcioleciach. 

Produkty marki GLASH zostały zaprojektowane przez Bartosza Dąbrowskiego, inżyniera i designera, a prywatnie pasjonata mechaniki i budowy maszyn oraz architektury wnętrz. Możemy zaliczyć go do pokolenia młodych projektantów, pomimo że od kilku lat dostarcza nowatorskich rozwiązań dla branży filmowej. Na zlecenie brytyjskiego producenta projektuje zaawansowany technologicznie sprzęt filmowy, który wykorzystywany jest na całym świecie podczas realizacji skomplikowanych planów zdjęciowych.

W naszym sklepie mamy można oczywiście kupićGlash statyw GT01, który pasuje do tej lampy.

Karta danych

Moc źródła światła 100 W
Napięcie znamionowe 230 V
Ściemnianie Ściemniacz na przewodzie
Gniazdo E27
Temperatura barwowa 2200 K
Klasa ochrony IP IP20
Waga 9.50 kg
Żarówki w zestawie TAK
Materiał obudowy Metal
Kolor obudowy czarny

Akcesoria

Podobne produkty

Te produkty należą do tej samej kategorii