Philips Hue White and color ambiance Zestaw startowy GU10

8718696748930

Philips

21

21 maj - 23 maj


758,97 zł 645,13

    wliczając VAT, darmowa wysyłka

B B

      

Więcej informacji

Zestaw Philips Hue zapewniający białe i kolorowe nastrojowe oświetlenie zawiera 3 reflektory punktowe, mostek i przełącznik. Dzięki kolorowemu i białemu oświetleniu możesz stworzyć niezwykłą atmosferę w swoim domu. Połączony system oświetlenia domowego umożliwia synchronizację kolorowych świateł z muzyką, programami telewizyjnymi i grami.

Baw się oświetleniem i wybieraj spośród 16 mln kolorów, które natychmiast odmienią wnętrze i nastrój panujący w pomieszczeniu. Wystarczy, że dotkniesz jednego przycisku, a scena świetlna zmieni się w inną. Wykorzystaj ulubione zdjęcie i przeżyj ponownie tę szczególną chwilę w nastrojowym świetle. Zapisz ulubione ustawienia oświetlenia i przywołaj je w dowolnym momencie za dotknięciem palca.

Wypełnij całe pomieszczenie efektami telewizora lub zsynchronizuj światło z ulubioną muzyką i zobacz, jak oświetlenie reaguje na muzykę. Pobierz jedną z aplikacji i odkryj niesamowite możliwości, jakie daje oświetlenie Philips Hue.

Zagraj na zupełnie nowym poziomie. Pobierz aplikacje innych firm i odkryj niesamowite możliwości oświetlenia Philips Hue.

Philips Hue pomaga wstać z łóżka w dobrym nastroju i w pełni wypoczętym. Stopniowo zwiększające się natężenie oświetlenia rozświetla sypialnię niczym wschód słońca. W naturalny sposób delikatnie wybudza domowników, zastępując hałaśliwe i nagłe wyrwanie ich budzikiem z głębokiego snu. Zacznij dzień spokojnie, a wieczorem zrelaksuj się w otulającym, ciepłym białym świetle powoli przygotowującym ciało do regenerującego snu.

Podłącz oświetlenie Philips Hue do mostka i zacznij odkrywać niezliczone możliwości. Steruj oświetleniem za pomocą smartfonu lub tabletu przez aplikację Philips Hue lub dodaj do systemu przełączniki włączające oświetlenie. Ustawiaj wyłączniki czasowe, powiadomienia, alarmy i wiele innych funkcji, aby w pełni wykorzystać możliwości systemu Philips Hue. Philips Hue współpracuje nawet z technologiami Amazon Alexa, Apple HomeKit i Google Home, które umożliwiają sterowanie oświetleniem za pomocą głosu.

Karta danych

Klasa efektywności energetycznej A
Napięcie znamionowe 220-240 V
Gniazdo GU10
Strumień świetlny 250 lm
Żywotność baterii 3 lata
Żywotność Żarówki 25 000 godz.
Moc znamionowa 6.5 W

Podobne produkty

Te produkty należą do tej samej kategorii